diváci: 10

branka: Skyva, Pánik, Mikula, Čurgali

ŽK: Skyva, Podhora

Střídání:  74. min Vébr – Petr Kurel, 83. min Verner - Stoklasa

Vstup do utkání a úvodní minuty byly z naší strany velmi špatné a v 27. min prohráváme 2:0. První naše kvalitnější kombinace a nekompromisní zakončení 33. min Pánik 1:2 a tak končí i přes mírné zlepšení první půle. Přestávka nám prospěla, otáčíme skóre i dění na hřišti. 55. min po rohu Mikula hlavou srovnává na 2:2, máme míč častěji na svých kopačkách a po dalším rohu 63. min Skyva 2:3. 66. min naše komplikovaná rozehrávka a domácí jsou zpátky ve hře srovnáno na 3:3. V závěru nás podržel gólman a přichází naše rychlá akce a chytré zakončení Čurgaliho 84. min  3:4.

Těžce vydřené tři body - super, ale pozor stále je co zlepšovat.