Diváci: 80

Branky: SKYVA, MALÝ

ŽK:

ČK: -

V generálce na mistrovské boje jsme sehráli utkání s účastníkem I. A třídy, ve kterém jsme podali velmi dobrý kolektivní výkon. Do utkání vstupujeme aktivně a ve 2. minutě Chalánek běží z pravé strany na branku, jeho střela končí na tyči a Skyva odražený míč nedokáže usměrnit do branky. 7. minuta - Mikula uvolnil Skyvu a ten utěšenou střelou uklízí míč do horního rohu 1:0. Domácí hrozí většinou ze standartních situací, které špatně pokrýváme. 2. poločas začal pěknou střelou domácích z 20. metrů, která skončila v horním rohu naší branky 1:1. 62. minuta - Chalánek zahrává roh, Malý je důrazný ve vápně a hlavou překonává domácího branaře 2:1. Domácí srovnávají v 76. minutě také po rohu, kdy jsme nedůrazní při odkopu a je srovnáno 2:2. Poté nás domácí zatlačili, ale výsledek zůstává již 2:2.

Příští zápas - CHLUMEC  23. 8. 2014 v 13.30 SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!