Přátelák

publikováno 10.08.2014 (aktualizováno 22.03.2015)

SK STAP TRATEC Vilémov - SK Velký Šenov

SK Stap Tratec – SK Velký Šenov 8:3 (4:1)

6´ - novic Podhora vybojoval u postranní čáry balón přistrčil jej do uličky Betyárovi, ten Očipkovi a bylo to – 1:0

13´- rychlá akce domácích a po Buryánkově přistrčení rozvlnil síť podruhé Jindřich a zvýšil stav na – 2:0

16´- šikovný lob Čurgaliho a hostující ostrostřelec Skyva tváří v tvář Vaňakovi s přehledem snížil na – 2:1

19´- hosté v rychlém brejku a Skyva v dobré šanci střílel jen do Vaňaka a byl z toho rohový kop

26´- dlouhý centr Jircháře a Betyár v čisté šanci střílel jen do beka hostů a byl z toho rohový kop

29´- dobře zahraný rohový kop Buryánka a nikým nekrytý Jirchář střílel jen vedle hostující svatyně

36´- dobrý a přesný pas Betyára na Očipku, který v další čisté šanci trefil jen beka hostů a byl z toho roh

39´- znovu stejně dobře zahraný Buryánkův roh na volného Jircháře a ten se tentokráte trefil a zvýšil na – 3:1

43´- křižný pas Buryánka na Herejka, ten zasprintoval s balónem přes půli hřiště a tvrdou ranou zvýšil na – 4:1

47´- domácí Buryánek obelstil v rohu hřiště beka hostů přihrál Vavrouškovi a ten se nemýlil – 5:1

50´- průnik domácího mladíčka Bílka mezi třemi beky hostů, ale své sólo nakonec neproměnil a střílel vedle

52´- ulička novice Čurgaliho a Betyár sám proti gólmanovi střílel jen těsně vedle hostující branky

57´- pěkná akce po ose Jindřich – Vavroušek – Čurgali, který šel sám na gólmana, ale trefil jen jeho nohu

59´- odražený balón ve skrumáži před domácí brankou a Mikula trefil z voleje z 12-ti metrů jen Vaňaka

62´- Betyár si pohrál s dvěma obránci hostů, přistrčil míč Vavrouškovi, ale ten zcela sám, střílel jen do gólmana

63´- hosté v nebezpečné šanci Skyvou, ale pozorný Vaňak v brance jeho střelu vyrazil na rohový kop

64´- zpětná přihrávka Betyára na Čurgaliho a ten z osni metrů neprostřelil brankáře hostů a byl z toho jen roh

65´- Očipka krásně uvolnil Buryánka a jeho dělovka k tyči skončila v síti hostů a bylo to již – 6:1

66´- pěkný centr Betyára na Buryánka, který střílel nikým nekrytý z malého vápna vedle branky hostů

69´- chytrý lobík Jägra přes beky hostů a Očipka v pohodě zavěsil a upravil stav na – 7:1

71´- průnik Očipky a jeho sólo po neuvěřitelném zrychlení nakonec skončilo střelou do gólmana hostů

75´- rychlý brejk hostů, Chalánek obelstil domácí beky a střelou k tyči snížil na – 7:2

79´- dělovku v podání s chutí hrajícího Očipky z 20-ti metrů gólman hostů vyrazil nohou do pole

82´- faul Jircháře na pronikajícího útočníka hostů ve vápně a nařízenou penaltu proměnil Mikula – 7:3

88´- domácí Buryánek zatáhl balón k lajně, vrátil jej zpět na vápno Jägrovi a ten vymetl šibenici hostů – 8:3

(Použil jsem popis zápasu od pana Libora Sklenáře - tímto mu děkuji ušetřil mi práci.:) )

Kategorie: fotbal

Návštěv: 175358